• Úvod
  • Priestranný polointegrál s kráľovskou posteľou: Happy 397

Priestranný polointegrál s kráľovskou posteľou: Happy 397

Ďalším novým modelom od výrobcu PLA je Happy 397. Tento polointegrál je priestranný s ľahko oddeliteľnou spálňou a vlastným priestorom pre kúpeľňu a WC.

Exteriér

Jednoduché obytné auto, na ktorom a v ktorom máte všetko, čo ku kempovaniu a k vašej dovolenke potrebujete. K nastupovaniu vám pomôže mechanický schodík, k tieneniu manuálna markíza s nožičkami, k pohybu dozadu cúvacia kamera. Nechýba držiak na 4 kusy bicyklov pre jednoduchší prevoz a pre uvoľnenie zadnej garáže. Tá je určená najmä pre kempovací nábytok a kufre, preto má na jednej strane menšie a na druhej strane väčšie dvierka. 


Interiér

Vnútorná časť karavanu Happy 397 sa dá rozdeliť na dve až tri časti. Tú prvú tvorí zadná spálňa s dvojposteľou a množstvom odkladacích skriniek na šatstvo aj obuv. V spálni sa nachádza aj TV a keďže sa dá dverami oddeliť od obývacej časti, je vhodná aj ako detská izba na skoršie uloženie detí na spanie. Spolu so spálňou je prepojená kúpeľňa a WC. V obývacej časti s kuchyňou si môžte vytvoriť veľké sedenie s rozložiteľným stolom a otočnými prednými sedadlami. Dres, trojplatnička, chladnička, mraznička, to je už bežné vybavenie, ktoré sa nachádza v každom karavane. Zaujímavosťou v polointegráloch je vždy automatická posteľ, ktorú si na spanie spustíte dole.


Cena vozidla:

Predajná cena vozidla: 49 990 Eur

Doplnková výbava navyše: 4 454 Eur 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Viac informácií o vozidle nájdete v PONUKE PREDAJA alebo v PONUKE PRENÁJMU.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Galéria detailov vozidla:

Copyright © 2003 - 2020 HOTCAR | Všetky práva vyhradené

Created by people in ARSY line.

Varování
Zavřít

Kontaktný formulár

Mám záujem o ďalšie informácie.

Meno a priezvisko / firma*
Mesto*
Telefón*
E-mail*
Správa
Vyplnením formulára udeľujem súhlas so spracovávaním osobných údajov v zmysle ustanovení Zákona č.18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov publikovaný v Zbierke zákonov SR.