• Úvod
  • Priviezli sme nový karavan HAPPY 440, pozrite si detaily

Priviezli sme nový karavan HAPPY 440, pozrite si detaily

Z Talianska sme si začiatkom tohto roku priviezli viacero nových modelov Happy a medzi nimi aj novú 440-tku. Tento model karavanu má skvelé usporiadanie interiéru, a preto je mimoriadne obľúbený.

Exteriér

Čo sa týka celkového dizajnu, tak sme sa rozhodli pre bielu farbu karosérie aj nadstavby, nakoľko sa nám zdá jednoduchá a pritom veľmi príjemná. Čo sa týka vonkajších doplnkov, tak sme sa postarali o dokúpenie a montáž manuálnej markízy, držiaka na 4 kusy bicyklov, DVBT antény a cúvacej kamery. Pre lepšie nastupovanie je tento model vybavený už aj mechanickým schodíkom.


Interiér

Oproti staršej M440 výrobcovia použili na interiér pevnejšie a krajšie drevo, ktoré spoločne s bielou farbou zdobí celý karavan. Veľkou zmenou, resp. novinkou, sú schodíky ku zadnej posteli, ktoré slúžia zároveň ako odkladací priestor napríklad na topánky. Skrinky, ktoré sa kedysi kvôli slabým pántom otvárali aj za jazdy, sú teraz zapečatené. Dvere do kúpeľne a WC dostali konečne kľučku a vedľa dverí pribudlo obrovské zrkadlo. Novému dizajnu sa môže tešiť aj kúpeľňa, ktorá je oveľa priestrannejšia. 

Okrem iného je v karavane stále množstvo úložného priestoru a to v skrinkách, ktoré sú naozaj všade a tiež v obrovskej zadnej garáži, do ktorej je možný vstup aj z interiéru. Z ponúkaných vnútorných doplnkov sme zabezpečili dodanie a montáž nadstavbovej klimatizácie, meniča napätia, LED TV a nadstavbovej batérie.

Cena vozidla:

Predajná cena vozidla: 47 990 Eur

Doplnková výbava navyše: 4 454 Eur 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Viac informácií o vozidle nájdete v PONUKE PREDAJA alebo v PONUKE PRENÁJMU.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Galéria detailov vozidla:

Copyright © 2003 - 2019 HOTCAR | Všetky práva vyhradené

Tvorba web stránok & online marketing | Esenti, s.r.o.

Varování
Zavřít