Vstup pre
zákazníkov
Prevádzka opätovne otvorená
Späť

Prevádzka opätovne otvorená

Naša prevádzka Hotcar na Dopravnej ulici v Košiciach je v súvislosti s uznesením Vlády od stredy 22. apríla 2020 opätovne otvorená a teší sa na svojich zákazníkov.
Predaj vozidiel

Predaj vozidiel je možné realizovať:

  • osobne na našej prevádzke Hotcar s.r.o. pri dodržaní hygienických opatrení spojených so šírením COVID 19. K dispozícii sú vám predajcovia, ktorí vám vybrané vozidlo radi predvedú a predložia cenovú ponuku a možnosti financovania.
  • elektronicky formou emailu alebo vyplnením formulára pri vybranom vozidle. Vozidlo je možné po dohode prepraviť na vami požadované miesto, kde si ho prevezmete.Prenájom vozidiel

Prenájom vozidiel je možné realizovať:

  • osobne na našej prevádzke Hotcar s.r.o. pri dodržaní hygienických opatrení spojených so šírením COVID 19. K dispozícii sú vám predajcovia, ktorí vám radi ponúknu prenájom šitý na mieru a to na kratšiu i dlhšiu dobu.
  • elektronicky formou emailu alebo vyplnením formulára pri vybranom vozidle. Vozidlo si prídete už len prevziať. je možné po dohode prepraviť na vami požadované miesto.Finančné služby

Finančné služby je možné realizovať:

  • osobne na našej prevádzke Hotcar s.r.o. pri dodržaní hygienických opatrení spojených so šírením COVID 19. K dispozícii sú vám predajcovia, ktorí vám radi vypracujú ponuku financovania na vami zvolené vozidlo, preveria možnosti financovania a samotné financovanie vozidla pre vás zrealizujú.
  • elektronicky formou emailu, vyplnením formulára pri vybranom vozidle alebo vyplnením formulára v časti Finančné služby. Zmluvu môžte podpísať na našej prevádzke alebo prídeme priamo za vami.

Pre ďalšie informácie nás prosím kontaktujte.

Kontaktný formulár

Mám záujem o ďalšie informácie

Meno a priezvisko / firma*
Mesto*
Telefón*
E-mail*
Správa
Vyplnením formulára udeľujem súhlas so spracovávaním osobných údajov v zmysle ustanovení Zákona č.18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov publikovaný v Zbierke zákonov SR.
ARSY line - tvorba webových stránok a eshopov