Vstup pre
zákazníkov
Netradičný model karavanu s dvomi automatickými posteľami
Späť

Netradičný model karavanu s dvomi automatickými posteľami

Chausson Travel Line 711 je model, ktorý sme si vybrali kvôli jeho rozloženiu interiéru. Je to úplne iný karavan ako ostatné modely Rapido. Je moderný, pekný a zároveň veľmi priestranný najmä pre rodinu s dvomi deťmi.

Exteriér

Vonkajší vzhľad karavanu je úplne normálny - polointegrovaný dizajn pomáha pohodlnému prúdeniu vzduchu, čo znamená aj nižšiu spotrebu paliva. Množstvo okien skvele presvetlí interiér a to najmä vďaka veľkej strešnej panoráme v prednej časti. Veľkou výhodou sú dvoje nadstavbových dverí, ale aj centrálny zámok pre všetky dvere karavanu. Súčasťou karavanu je vysúvacia markíza s nožičkami. Snáď jediná vec, ktorá môže niekomu chýbať, je držiak bicykla. Ten nie je možné namontovať priamo na karavan, nakoľko je zadná časť auta otvárateľná. Uvažovali sme nad montážou držiaka na ťažné, ale zatiaľ sme k tomuto kroku nepristúpili. 

Interiér

Ako sme už viackrát spomenuli, interiér je fakt veľký a priestranný. Pomohlo k tomu presunutie predného gauča dozadu, kde tak vzniklo veľké u-čko. Vzadu sa tak môžu pohodlne hrať deti a rodičia medzi tým variť obed v kuchyni. Nad zadným gaučom je automatická posteľ. Podobná sa nachádza aj v prednej časti nad sedadlami spolujazdcov. Všetky štyri sedačky v aute sú posuvné a otočné. Medzi nimi sa môže, ale nemusí nachádzať stolík (jednoduchá montáž a demontáž). Tradičným vybavením auta je chladnička s mrazákom, drez, plynová trojplatnička, TV so satelitom. Kúpeľňa je spojená s chemickým WC, ale dá sa podľa potreby oddeliť posuvnými dvermi. 

Cena vozidla:

Predajná cena vozidla: 59 990 Eur

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Viac informácií o vozidle nájdete v PONUKE PREDAJA alebo v PONUKE PRENÁJMU.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Galéria detailov vozidla:


ARSY line - tvorba webových stránok a eshopov