Vstup pre
zákazníkov
T37: Elegantný a priestranný model od talianskeho výrobcu Giottiline
Späť

T37: Elegantný a priestranný model od talianskeho výrobcu Giottiline

Novinkou na našom karavanovom sklade je model Therry T37. Zatiaľ sme ho nezaradili do prenájmu, pretože by si vďaka svojim kladným vlastnostiam mohol rýchlo nájsť aj svojho nového majiteľa.

Rozloženie sedenia a postelí v tomto modeli naznačuje, že sa v ňom prevezie a vyspí až 5 osôb. Sedenie je dané technickým preukazom a spanie rozdelením postelí. Vzadu je veľká rodinná "trojka" a vpredu automaticky spúšťacia "dvojka". Keby sa niekomu málilo, tak pod automatickou posteľou sa dá zo stola rozložiť jedno samostatné (núdzové) lôžko.
Spálňa spolu so sprchou a WC je od obývacej časti oddeliteľná posuvnými dverami. Nie je to len záves, ale ozajstné dvere, takže naozaj poskytnú dostatok súkromia. V prednej, resp. obývacej časti, sa nachádza výškovo nastaviteľný stolík, ktorý sa dá bočnou páčkou posúvať aj do bokov. Vďaka otočným predným sedadlám vznikne veľké pohodlné sedenie pre spoločné obedy, kávičkovanie či večerné hry s deťmi.


Všetky okná, ktoré sú v karavane, sa dajú zatieniť. Pri čelnom skle a bočných predných sklách sa už nejedná o dodatočné protislnečné clony, ale výrobcom priamo namontované roletky. Ostatné okná majú roletky s dvomi možnosťami krytia a to proti slnku alebo proti hmyzu. 


Čo sa týka bežných zabudovaných vecí, tak samozrejme nechýba kuchynský kútik s drezom a trojplatničkou, chladnička s mrazničkou, nádrž na vodu, bojler na teplú vodu, plynové kúrenie, sprcha, WC s umývadlom... Ako doplnkovú výbavu budeme už čoskoro montovať menič napätia, nadstavbovú batériu, nadstavbovú klimatizáciu, markízu, TV a DVBT anténu. Jediná nevýhoda, resp. negatívna vlastnosť tohto karavanu, na ktorú sme prišli, je malá, resp. žiadna kuchynská linka na prípravu jedla. To je potrebné pripraviť pre varenie na stole v obývačke alebo na prikrytom sporáku.Inak je v aute neuveriteľne veľa odkladacieho priestoru a to v skrinkách nad i pod zadnou posteľou, v hornej časti obývacieho priestoru, v kuchynskej linke a obrovská je aj zadná garáž. Na nadstavbových dverách je vstavaný odpadkový kôš, v šuflíku v linke je príborník, pod sedačkou zdvihák, takže všetko má svoje miesto a netreba vymýšľať nič nové.


Motoricky je vozidlo akurát pripravené na akúkoľvek cestu. Je tam nový spoľahlivý Citroen motor s objemom 1997 ccm a výkonom 96 kW. Má manuálnu klimatizáciu, tempomat, cúvaciu kameru a navigáciu. 

 

ARSY line - tvorba webových stránok a eshopov