Vstup pre
zákazníkov
O VWFS
Späť

O VWFS


Spoločnosť s tradíciou

Spoločnosť ŠkoFIN Bratislava s.r.o. vznikla v roku 1993 ako dcérska spoločnosť českého ŠkoFINu. Dňa 26.9.2000 sa zlúčil ŠkoFIN Bratislava s.r.o. so spoločnosťou SK-Auto Leasing s.r.o., ktorej stopercentným majiteľom bola rakúska spoločnosť Porsche Bank AG. Súčasne s týmto spojením sa spoločnosť ŠkoFIN Bratislava s.r.o. premenovala na VOLKSWAGEN Finančné služby Slovensko s.r.o.

Štruktúra vlastníkov spoločnosti je nasledovná: 58% vlastní Volkswagen Financial Services AG a 42% vlastní Porsche Bank AG.


Sila koncernu Volkswagen

V súčasnosti patrí koncern Volkswagen k najväčším svetovým výrobcom automobilov so silným predajom na všetkých významných automobilových trhoch. Rôznorodá paleta ponúkaných modelov a najvyššia kvalita svojich výrobkov prispievajú k tomu, že koncern Volkswagen v roku 2010 po prvý krát prekonal métu 7 miliónov dodaných vozidiel zákazníkom.

Koncern prevádzkuje spolu 120 výrobných závodov v 20 krajinách Európy a v ďalších 11 krajinách Severnej a Južnej Ameriky, Ázie a Afriky. Každý deň vyše 600.000 zamestnancov produkuje takmer 42.000 vozidiel a predáva ich v 153 krajinách sveta.

Do koncernu Volkswagen aktuálne patrí 12 značiek so 7 európskych krajín - Volkswagen, Volkswagen Úžitkové vozidlá, Audi, SEAT, ŠKODA, Porsche, MAN, Lamborghini, Bugatti, Scania, Bentley a Ducati.


Výhody služieb VWFS

  • prefinancuje najviac osobných a úžitkových automobilov na Slovensku
  • maximálne ústretoví zamestnanci
  • najlepšie podmienky financovania vďaka úzkej spolupráci s importérmi
  • rýchle vytvorenie zmluvy priamo u predajcov automobilov
  • jednoduché a rýchle dokladovanie, flexibilné posudzovanie bonity
  • možnosť platiť poistné v mesačných splátkach spolu s úverom alebo lízingom
  • bezplatná zmena termínu vašej úverovej splátky podľa potrieb zákazníka


Ďalšie dokumenty


ARSY line - tvorba webových stránok a eshopov